Lustrum-Programma


 

Woensdag 1 juni        

22.00 uur Open Feest in de Peppers

 

22.30 uur Gratis Fust (van…)

 

Donderdag 2 juni        

v.a. 11.00 uur Katerontbijt
vrije in-/uitloop, koffie, thee

 

11.30 – 14.00 uur Historische expositie in het Nayadehuis
Rondleidingen, foto’s, Plonsjes, themakamers, … 

 

v.a. 14.00 uur Reünie IJzeren Man
Ontvangst
Voorzitter KNZB
Veiling (o.l.v. Rutger en Roderick)
Waterpolo en dito pret
(zwemspullen mee voor alle leeftijden!)
Uitreiking lustrumboek

 

Diner en Gala
19.00 uur Ontvangst
19.30 uur Aanvang diner
22.00 uur Aanvang feest

 

Vrijdag 3 juni              

Lustrumkuildag
11.30 uur Verzamelen TEMA-veld (grasveld voor het SSC)

 

Cantus
19.00 uur Zaal open
19.30 uur Aanvang Cantus (Praesidium: Eddy, Daniël, René)

 


 

WeddingWednesday

Op woensdag 1 juni zal de lustrumweek knallend geopend worden in stamcafé Sgt. Peppers. Heel studerend Eindhoven en Nayaden in het bijzonder zijn welkom om samen met Classic de feestweek in te luiden. Dit Open Feest zal net zolang doorgaan als de lustrumcommissie vergund kan krijgen van de gemeente. Dit is momenteel een lopende zaak, dus volgende nieuwsbrief meer info beloofd.

 

Wat is het voor lustrum? Een gouden lustrum! En aangezien het die avond toch om heerlijk samenzijn gaat, krijgt het feest het volgende thema:

 

Het Gouden Paar

 

Tenslotte vieren we een huwelijk. Het huwelijk van de nimf en haar leden. Op een knallende bruiloft mag een gratis fust als huwelijkscadeau zeker niet ontbreken. Tijdens de avond zal het best geklede gouden paar worden gehuldigd.

 

Kaartjes voor dit feest kunnen aan de deur worden verkocht en in de voorverkoop. Om de kroeg goed vol te krijgen, hebben we het liefst zoveel mogelijk entréebewijzen vooraf verkocht. Daar is jouw hulp goed bij te gebruiken! Binnenkort wordt het mogelijk om alvast aan vriendjes en vriendinnetjes buiten Nayade  kaartjes te verkopen. Omdat we dit willen stimuleren mag iedereen die vier kaartjes heeft verkocht zelf gratis naar binnen.

 

Driewerf Donderdag!

Op maarliefst drie locaties vinden deze dag activiteiten plaats. Allereerst zal in het Nayadehuis een katerontbijt voor het nodige herstel van de vorige nacht zorgen. Hierna worden de overige daggasten welkom geheten bij een historische expositie in het Nayadehuis. Vervolgens zal het reünieprogramma verder gaan bij buitenbad de IJzeren Man. Het lustrumboek zal dan worden uitgereikt, de veiling, verschillende activiteiten voor de kinderen en er vooral veel gelegenheid tot bijkletsen. In het water hangen doelen waartussen ruimte is voor waterpret (wellicht enkele historische wedstrijden..?). Onder het genot van een hapje, een drankje wordt de historie herdacht en aangevuld.

 

Heeft u veilingwaardig materiaal? Laat het weten! Meer spullen is meer vreugd!

 

’s Avonds verplaatsen wij ons naar het Stadspaviljoen in het Eindhovense Stadswandelpark. Vanaf ongeveer half acht zal een mooi diner van start gaan. Het bestaat uit een luxe soep, een uitgebreid buffet en een dessert. Alle drank is afgekocht. Aansluitend is daar het gala. Naast een DJ zal hoogstwaarschijnlijk een prachtige band deze avond opluisteren. Er wordt nog naar verschillende opties gekeken, binnenkort maken we bekend welke muzikale formatie zal optreden. 

 


Vloeiende Vrijdag

Of het nu gaat om verf, zuivelproducten of gerstenat, op vrijdag vloeit het. Overdag vindt er een speciale lustrumkuildag plaats. Eerst is er de gelegenheid om je fiets te verven. Daarna vermaken wij ons bij het oeroude Vlaballen. Ook deze tradities behoort men in ere te houden.


 

De laatste activiteit is een echte, studentikoze cantus. Dus geen biergooifestijn maar een gezellige zang- en proostbijeenkomst. Een cantus is een zeer oud studentengebruik. Hij bestaat uit de corona (alle aanwezigen) en wordt voorgezeten door het praesidium. Dit drietal bepaalt onder andere wat er gezongen wordt en wanneer er gedronken mag worden. Het Lustrumcantuspraesidium bestaat uit: Daniël “Jack” Amels, René “Bush” Bosch en Eddy “Huisman” Wielders. Geef je ook op  voor deze activiteit om gezamenlijk de lustrumweek af te sluiten.